Univerna ile Polonya'da Eğitim
#Education | 27 Aug 2021

Merhaba! Polonya’da üniversite okumak istiyorsun ancak kafanda soru işaretleri mi var? Nereden ve nasıl başlayacağını bilemiyor musun? Endişelenme Univerna yanında.

Türkiye’den almış olduğun lise ve/veya lisans diplomanla Polonya’da eğitim alabilirsin ve bunun için GMAT ya da GRE gibi sınavlara girmene gerek yok. Ayrıca üniversiteden üniversiteye değişmekle beraber IELTS ve TOEFL gibi İngilizce sınavlara da girmene gerek olmadan Polonya’da eğitim alabilirsin. Üstelik Polonya’daki eğitimini tamamladıktan sonra alacağın mavi diploma sayesinde diploman uluslararası bir geçerliliğe sahip olacak. Univerna üniversiteye başvuru sürecinin her adımında yanında olacak, üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsin! Bütün bunlar seni heyecanlandırdıysa ve Polonya’daki serüvenine bir an önce başlamak istiyorsan sana Univerna.com’u nasıl kullanacağından ve Univerna ekibiyle nasıl iletişime geçebileceğinden bahsedeceğim.

Univerna.com'a gir ve login sekmesine tıkla!


Hesabın varsa giriş yapabilirsin, eğer aramızda yeniysen “SIGN UP” sekmesine tıklayarak profilini oluşturabilirsin.

 

Profilini oluşturduysan aramıza hoş geldin! Artık sana en uygun programı bulmak için hazırsın. Programs sekmesine tıklayarak ya da okumak istediğin ülkeyi, devam edeceğin eğitimin seviyesini ve eğitim alanını seçerek programların fiyatlarını, son başvuru tarihini, başvurun için gereklilikleri öğrenebilirsin.

 

Programları inceledin ancak sana en uygun okula karar veremedin mi? Endişelenme, Univerna yanında! İletişim formumuzu doldur ve Univerna ekibinden haber bekle. En kısa sürede sana dönüş yapacağız. Ayrıca +44 20 8144 1106 numaralı telefondan bize ulaşabilirsin.


Univerna üniversiteye başvuru sürecinin her adımında yanında olacak. Univerna’ya olan ilgin için teşekkür ederiz.